Serwis

Serwis

W ramach naszej oferty świadczymy usługi serwisowe komputerów i sieci komputerowych dla użytkowników indywidualnych oraz firm.
Zakres naszego serwisu jest bardzo szeroki serwisujemy laptopy (notebooki), drukarki (urządzenia wielofunkcyjne) zarówno atramentowe jak i laserowe, naprawiamy a także modernizujemy komputery stacjonarne.
Doskonale wiemy, że komputer jest dzisiaj narzędziem niezbędnym do pracy, dlatego w wypadku awarii reagujemy natychmiast. Nie zawsze konieczny jest przyjazd do klienta, czasem nasz serwisant pomoże rozwiązać problem przez telefon prowadząc użytkownika „krok po kroku”. Taka forma rozwiązywania problemów skraca czas, w którym nie możemy używać komputera, a także znacznie obniża koszty serwisu. Oczywiście zawsze, kiedy tylko to będzie konieczne nasz serwisant przyjedzie do Państwa.

Oferta dla firm:

Niektórzy nasi klienci współpracują z nami powierzając nam pełną obsługę w zakresie systemów IT. ProPCnet jest nie tylko partnerem IT w obszarze utrzymania systemów informatycznych w stałej sprawności, ale również zapewnia dostawy sprzętu, urządzeń peryferyjnych i elementów aktywnych sieci LAN, dostawę oprogramowania systemowego i aplikacyjnego, doradztwo IT, administrowanie infrastrukturą, a w tym zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa poprzez audyt bezpieczeństwa, opracowanie rekomendacji i wdrożenie właściwych zabezpieczeń.

Stały dozór i konserwacja infrastruktury teleinformatycznej

sprawdzanie stanu sprzętu komputerowego, sprawdzanie stanu urządzeń sieciowych, profilaktyczna konserwacja urządzeń, zapewnienie kopii bezpieczeństwa ważnych dla firmy danych

Całkowite lub częściowe przejęcie obsługi informatycznej administracyjno – serwisowej

opieka nad aktualnym stanem sprzętu komputerowego i sieciowego pomoc przy wyborze nowych podzespołów komputerowych i komputerów pomoc przy decyzji rozbudowy infrastruktury sieciowej firmy

Oszczędność wydatków przeznaczonych na system informatyczny

Dzięki kompleksowej usłudze naszej firmy oszczędzają państwo na kosztach utrzymania informatyka w firmie. Zmniejszenie kosztów przy wyborze nowego sprzętu dzięki fachowości naszych pracowników. Szybkość i niezawodność naszych usług.

Stałe policzalne koszty

dzięki podpisaniu z nami umowy znają Państwo koszty utrzymania infrastruktury teleinformatycznej

Brak kosztów związanych z zatrudnianiem i utrzymaniem kadry

dzięki podpisaniu z nami umowy nie muszą Państwo zajmować się sprawami zatrudnienia i utrzymania dodatkowego pracownika w firmie. Obniżone koszty zatrudnienia (składki ZUS, fundusz socjalny, stanowisko pracy…). Brak przestojów ze względu na urlop czy zwolnienia chorobowe pracownika. Brak dodatkowych kosztów na szkolenia.

Utrzymanie urządzeń w stałej sprawności technicznej

Dzięki podpisaniu z nami umowy uzyskują Państwo gwarancję na sprawne i bez przestojowe działanie infrastruktury teleinformatycznej.

I inne…